Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemet / főiskolát...

Melyik egyetemet / főiskolát válasszam? (gazdaság, Oroszország)

Figyelt kérdés
Mindenképpen Budapestre szeretnék menni, közgazdaság érdekelne, és nagyon szeretnék valamilyen ösztöndíjjal Oroszország bármely részén tanulni (1;1,5 év). Corvinuson és BGF-en gondolkozom, a Corvinust szeretném inkább, de a BGF-en látok csak oroszországi lehetőségeket. A jegyeim 5-ösek (már legalábbis ami továbbtanulás szempontjából fontos) valamint angol felsőfokúra készülök, oroszból egyenlőre középfokra valamint aktívan elkezdtem az iskolában németül tanulni, bár azt annyira nem szeretem. Szerintetek mit tegyek? Most vagyok 11.es.

2014. nov. 16. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért csak a BGF-en látsz lehetőséget? :)

A Corvinusnak sokkal szélesebb kapcsolatai vannak kulföldi intézményekkel.


Néhány beszámoló:

[link]


Partnerintézményei:


[link]


Európán belul megtalálod Oroszországot is. :)

2014. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*szerteágazóbb kapcsolatai
2014. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. nov. 17. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha tanulni is akarsz valamit és nemcsak elmélkedni, akkor a BGF-et javaslom. Egyébként kifejezetten jók a kapcsolataik Oroszországgal. A Corvinuson msc-t érdemes csinálni, az alapképzésnek a gyakolatról kell szólni. a Corvin meg túl sok időt fordítanak az elméletre.

Menj a BGF-re, szerezz egy piacképes gyakorlati tudást és utána majd rérsz elmélkedni. Erre megy a világ és munkáltatók is ezt igénylik. Nem véletlen, hogy a legnevesebb külföldi egyetemek milliókat költenek a gyakorlatorientlt képzésekre.

2014. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!