Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kivisz vendéglátásszervező-ven...

Kivisz vendéglátásszervező-vendéglős tanul sütést is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cukrászdát később és most állok abban a helyzetben hogy gimnáziumot válasszak. Elhatároztam hogy a Janus Pannonius gimnáziumba megyek, hogy legyen egy alap érettségim amiből aztán ha nem jön be a tervem újra kezdhetek, hogy ne mindent az elején kelljen kezdeni. A gimnázium után a Kivisz vendéglátásszervező-vendéglős tagozatára mennék de azt nem tudom hogy ez a 2 éves szakképzés tanít e sütni is. Elképzelésem az hogy először oda mennék majd a cukrász képzésükre. Kicsit összekavarodtam hogy ez lehetséges e. Tudom hogy még van egy évem ezt eldönteni de kérnék egy kis segítséget abban hogy tiszta legyen ez a sok dolog számomra!
2014. nov. 25. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!