Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogtechnikus képzés? Melyik suli?

Fogtechnikus képzés? Melyik suli?

Figyelt kérdés

Fogtechnikus OKJ képzésre szeretnék járni Budapestre vagy Gödöllő környékére. Eddig akárhány iskolát kinéztem mindegyikre írt valaki valami rosszat. Melyiket javasolnátok ami tuti jó és ingyenes. Práter utcai(Budapesti Kézművesipari Szakképző iskola)? MOSZI Ipartestületi Szakközép- és Szakiskola? Ezek jók vagy van jobb?

Légyszi segítsetek!



2014. nov. 26. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmelweis...
2014. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, most látom, hogy a MOSZI-ban nem indul Iskolarendszerű szakképzés (OKJ-S KÉPZÉS), bár még szeptemberig indulhat. Keresztféléves is jó lenne, legalább hamarabb mehetnék. Segítsetek légyszi! :(
2014. nov. 27. 00:01
 3/13 A kérdező kommentje:
A semmelweis-en van állami támogatás?
2014. nov. 27. 00:03
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
van
2014. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megkérdeztem telefonon és azt mondták, hogy nincs államilag támogatott ott náluk, a práter utcait mondta, hogy ott indul szeptemberben...
2014. nov. 27. 11:26
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
olyan ami ingyenes az sosem jó, főleg az ami pesten van
2014. dec. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
még jó hogy ez felsőoktatási szakképzés
2014. dec. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jagello válasza:
Szia! Fogtechnikus tanuló vagyok. Budapesten a Práter utcai iskola teljesen megfelelő, bár én Pécsen tanulok, de nagyon jó a vélemény az iskoláról és elég jó a színvonal. AMúgy meg az ilyen tanfolyamokat el kell felejteni, mert azoknak messzemenőkig nincs olyan színvonala. Gondolom ott is a gyakorlati hely megválasztható, ha nem tanlaborba akarsz menni. Ennek lehet költsége is, a tanlaborokról hallotam már rosszat sajnos. Főleg jórész a pénről szól amit felvesznek utánatok, de ne egyen igazam. Érdeklődj, Pest hatalmas, de jobb ha ottani fogtechnikusok hallgatókat keresel meg, nekik jobb a rálátásuk.
2015. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kézművesipariban ingyenes?
2016. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ott csak ősszel indítanak nem?
2016. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!