Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki elvégzi a NKE -...

Ha valaki elvégzi a NKE - RTK-t az hadnagy lesz. Ezt jól tudom? És igazából mit csinál egy hadnagy?

Figyelt kérdés

Tehát mi tartozik a munka körébe? Milyen "kaliberű" ügyek? Pl. ha valaki gyilkosságok után akar nyomozni, vagy éppen eltűnt személyek után akkor arra kell külön "szakosodni" ? Vagy ez hogy megy?


(Én teljesen laikus vagyok, szóval fogalmam sincs... Elnézést, ha teljesen hülyeségeket kérdezek!)


Valamint azt is hallottam, hogy aki végzett az egyetemmel azt csak beteszik egy irodába és papír munkákat végez amíg él. Ez mennyire igaz?


Előre is köszi!



2014. dec. 5. 00:49
 1/5 anonim válasza:

Az egyetemis suli igaz! Szinte az mind parír munkát végez! De ha megnézed azért nem kockáztatod az életed,és azért nem olyan ross fizut keresel,főleg hogy mosts emelni fogják a bért 2019-ig.


Én nem tudom hogy van ez de ha már rendőr suliba vagy ,és ott végzel,akkor ott a suli legjobbja lehet hadnagy ha jól tudom! Szóval ha kikerül a suliból ő már az is lesz! De általába akik kapják azok meg is érdemlik! Azt nem csak úgy osztogatják :D

2014. dec. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előző kommentelő vagyok! Nem kell külön.. Csak pl nav,rendőrség,vám és pénzügy őrség akkor kell mást tanulni! Mert ha elvégezted a sulit nem lehetsz egyből nyomozó,hanem járőr leszel! Ott élesbe jól végzed a dolgod előléptetnek párszor,és máris nyomozó vagy! De ha már előléptettek,akkor már tudni is fogod mit kell csinálni,meg persze azért akkro tanítanak is
2014. dec. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! "De ha megnézed azért nem kockáztatod az életed,és azért nem olyan ross fizut keresel"


Na pont ez aggaszt, ez így szánalom... Ha rendőr akarnék lenni, akkor olyan aki csinál is valamit és hozzájárul az ország/világ jobbá tételéhez. Hülyén hangzik, de így van!

Am én úgy tudom, hogy aki(k) a legjobban végeznek azok főhadnagyok lesznek és a többiek hadnagyok.

Azért voltak a válaszodnak nagyon hasznos részei, úgyhogy még 1x köszi!

2014. dec. 5. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: aki az NKE-re jár, mindenki hadnagyként végez. A kivételes tanulók végeznek főhadnagyként, szokott ilyen lenni minden évfolyamban.

Akik közrenden vagy határrenden végeznek hadnagyként, azok rögtön parancsnokok lesznek, szóval leginkább irodai meló, egy kis része van csak kint.

2014. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az előző válaszoló írta helyesen
2014. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!