Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig kell beküldeni az...

Meddig kell beküldeni az érettségi eredményeket a választott egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet a következő. 2013 tavaszán érettségiztem. Akkor úgy gondoltam, hogy nem megyek egyetemre. Most szakmát tanulok, idén végzek.

A nyáron találtam ki, hogy mégis megpróbálnám az egyetemet, de nincs meg a pontom ezért arra gondoltam, hogy utólag csinálok egy emelt informatika érettségit, amire augusztusban el is kezdtem készülni.

A kérdés az, hogy időben meglesz-e az emelt infómnak az eredménye? (azért kérdezem, mert általában június vége felé zajlanak a szóbelik, legalábbis mi felénk.)



2014. dec. 6. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ...szerinted a végzősök mikor érettségiznek? Ha nekik belefér, neked miért ne férne bele? Nem értem. A jelentkezést kell korábban elküldeni, a hiányzó eredményeket meg később pótolni.

Egyébként sem az egyetemre kell elküldeni az eredményeket.

2014. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-ra kell küldeni. Mint ahogy a jelentkezést is. Ez utóbbit majd februárban. A vizsgaeredményt meg egy perccel sem előbb, mint hogy meglenne :)
2014. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!