Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lesz valakiből CIA,...

Hogyan lesz valakiből CIA, vagy MI6 ügynök?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki beszólna (!) leszögezném, hogy én nem szeretnék ilyen lenni, csak szimplán érdekel... A válaszokat előre is köszönöm!

2014. dec. 7. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
eloszor is amerikainak szuletik:) igy te mar ki is estel
2014. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A SIS MI6 az nem angol? James Bond is Brit... Nem?
2014. dec. 7. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A CIA amerikai, az MI6 angol, de hogy hogyan lehet bekerülni hát azt nem tudom :D
2014. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

ja hát igen, olyan állampolgárnak kellett volna születni

de amúgy magyarországnak is van titkosszolgálata és itt sem kevésbé unalmas papírt tologatni, mint mondjuk Washingtonban

2014. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Itthon a nemzetvédelmi hivatalnál kell felvételizni.

CIA-hoz meg a CIA-nál. De szerintem ők keresik meg a megfelelő embereket és nem fordítva.

2014. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Katonai,rendeseti,nyomzoi ügyekkel kell foglalkozni,allampolgarsag kell,diploma,makulatlan előelet,nyelvtudas..
2014. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha ertesz angolul, akkor nezd meg ezen ugynoksegek weboldalat, eleg reszeletesen leirjak, hogyan lehet jelentkezni, illetve az epp aktualis allasokat is neha listazzak.

Amugy ezek tenyleg ugy toboroznak legtobbszor, hogy mar a suliban felfigyelnek az illetore, majd megkornyekezik.

Persze irodai/papirtologato melora felvesznek utcarol jelentkezo embereket is, de azokat is nagyon kemenyen megfingatjak, lenyomozzak, kikerdezik stb. de akit "James Bond"-nak vagy "Jack Bauer"-nek kepeznek ki, azokat mar joval elore kiszemelik es figyelik.


Volt szerencsem ertekezni USA rendorokkel es betekintest nyerni hogyan lettek ok rendorok, es nem egyszeru. Csak feltetelezni tudom, hogy a CIA, FBI, MI6 meg a sima "mezei" rendornel is csak nehezebb!

2014. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!