Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek Környezetmérnök...

Hova menjek Környezetmérnök Msc-re? 1. SZIE 2. BME 3. Pannon Egyetem 4. Szegedi Tudományegyetem

Figyelt kérdés
(Alkalmazott környezetkutató Bsc diplomám van, nem tudok elhelyezkedni, szakirányosan szerintem erre az Msc-re van esélyem bekerülni, már van egy környezetvédelmi méréstechnikus OKJ-m is. Bízom benne, hogy ennek van jövője, és mindenképp ilyen területen tanulnék tovább.)

2014. dec. 9. 04:07
 1/3 anonim ***** válasza:
bme
2014. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarsz vegyészmérnök vagy biomérnök MSc-t? Azzal talán még el is tudsz helyezkedni...
2014. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A SZIE MKK a legjobb ebben, a BME is nagyon jó, Veszprémet nem erőltetném, Szeged pedig inkább molekuláris biológiában jó.
2014. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!