Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri Rendőr tiszthelyettesi...

Megéri Rendőr tiszthelyettesi szakközépiskolába felvételizni?

Figyelt kérdés

Manapság megéri tiszthelyettesnek szegődni?

Esetleg a fizetésükről bárki valami pontos adatot adna?

Most hallottam nemrég hogy emelik a rendőrök fizetését,ez a tiszthelyettesre is vonatkozik?



2014. dec. 10. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább a NKE-t javaslom majd középsuli után.
2014. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, forintra pontosan nem tudom, de ha azt mondom, hogy kezdő őrmester fizetése mondjuk nyelvvizsga nélkül minden pótlékkal együtt se nagyon éri el a 90-100000 forintot, akkor szerintem nagyon nem lövök mellé. Ráadásul szétsz*patja őket az ellenőrzés, meg a parancsnokaik. Ha nincs sapka azért, ha van, azért. Ha meg továbbtanulnál, hogy tiszt lehess, sokkal nehezebben tudsz munka mellett tanulni, ha egyáltalán elengednek, illetve ha végzel, kell majd egy üres tiszti státusz is, amit betölthetsz. Ha pedig nincs ott, ahol éppen dolgozol, akkor az szívás. Szóval szerintem NKE-RTK a megoldás, ha mindenképpen rendőr akarsz lenni. 3 év nappalin, egyáltalán nem nehéz és garantáltan hadnagyként kezdhetsz.


A rendőrök fizetésemelése meg szerintem olyan lesz mint a tanároké nem is olyan régen: adnak mondjuk például 50.000.-et, viszont megszüntetnek 45.000-nyi pótlékot és a végén 5.000.-rel fogsz többet keresni. Ja és természetesen a médiában lemegy majd, hogy 50.000.-rel nőtt a rendőrök fizetése. A dolog másik feléről természetesen nagy kuss lesz. Nagyobb összeget mernék rá tenni, hogy így lesz. De ne legyen igazam.


Szóval nem, nem éri meg egyáltalán, sőt, ma rendőrnek állni sem éri meg egyáltalán. Én a helyedben valami jó civil pályát választanék. Ez a mostani rendőrség csak a benne dolgozók miatt nem dőlt még össze. Hidd el, bárhova menj, csak rendőrnek ne, nagyon gyorsan, nagyon nagyot fogsz csalódni. Erre a mai rendőrségre kár időt, energiát, a fiatal éveidet elpazarolni. Komolyan.

2014. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!