Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a kulonbseg a Corvinus es...

Mi a kulonbseg a Corvinus es a BGF kozott? Lent

Figyelt kérdés
Sokan dicserik a Corvinust es utana a BGF pedig ez csak foiskola.A BMT-t mert nem dicserik??BGF gazdalkodas es menedzsment tobbet er mint egy BME-s??es meg egy kerdes Corvinusra gazdalkodas es menedzsmentre 2 emelt kell vagy eleg egy???
2014. dec. 13. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A Corvinus egy egyetem és a legősibb gyökerekkel rendelkező közgazdászképző Magyarországon. A Gazdasági Főiskola pedig főiskola. Ezek ma már nem jelentenek különbséget, de a bolognai rendszer előtt nagy különbségek voltak egyetem és főiskola között. A sztereotípia azóta fennmaradhatott... A BME pedig műszaki egyetem. A gazdasági képzéseket nem is olyan régen integrálták hozzá, ezért nem szokták kiemelkedőnek tekinteni. Nem kiforrott, nem az a főprofilja.
2014. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Felejtsd el a gazdálkodás és menedzsmentet,ha jót akarsz magadnak!
2014. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejtenie? Észérveket sorolj, ne nyögj be ilyen hülyeségeket, mindenféle valóságalap és tények nélkül.
2014. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!