Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van ez így? Megéri...

Miért van ez így? Megéri ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Faluban élek, itt 1000ft/óra volt az angol különórám, a matek 1500. Szerintem ezek még elég elfogadható árak.

Viszont a matek óra pocsék volt, ezért most váltanék.

Ismerősömtől hallottam (aki a városban lakik), hogy az ő kémia órája 2500, a matek 3500 volt. Én ezen nagyon meglepődtem. Ő pedig azt mondta, hogy "hát városban nincs olcsóbb". Most ez így működne?? Szerintetek megéri ennyit kiadni különórákért? Most kerestem tanárt matekból nála 3500 másfél, egy másik jelölt 2 órahosszát ad le egyszerre 5000-ért. Szerintetek megéri?? És ha igen melyik lenne jobb??

Nagyon nem megy a matek!! :'( muszáj járnom



2014. dec. 16. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem megy, akkor járjál. én is jártam kb fél évig, 3000 volt 45 perc, vagy 90 perc 5000
2014. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

járni fogok, csak még nem tudom, hogy melyik lenne a jobb

eléggé megdöbbentettek ezek az árak...

2014. dec. 16. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ki kell próbálni és meglátod. hogy magyaráz. tanár és tanár közt is különbség van, úgy ahogy orvos és orvos között is.


Én pl középiskola 9. osztályában év végén majdnem megbuktam matekból. Egy egyetemi professzor tartotta, egyetemről hozott módon. Lenyomta lazán, ti meg tanuljátok meg magatoktól. Na ez nekem nem jött be. Na 11. be meg 4es voltam, mivel tanárváltás lett, és olyan jól el tudta magyarázni, ha kellett akkor 133x egymás után ugyanaz, hogy még a leghülyébb gyerek (én) is megértette!

2014. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tőlem 5000 forintot kért a matek tanár, de volt h másfél órát tartott 1 óra helyett és akkor nem kért többet.

1500 ténykeg nagyon kevés. 3000-ért mondjuk biztos lehet találni.

2014. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!