Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri gépészmérnöknek tanulni?

Megéri gépészmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, érdekel a gépészmérnöki, de azt hallottam, hogy könnyen belehet kerülni és nem nehéz elvégezni, megtudnátok ezt cáfolni? És SZIE vagy SZE a jobb gépészmérnöki, esetleg mechatronikai mérnök?

2014. dec. 19. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Annak aki így teszi fel a kérdést annak nem éri meg.
2014. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azért mennék oda, mert az írtam, hogy könnyű e bekerülni, hanem nem hiszem el, jo tanuló vagyok, nem az a lényeg H oda menjek ahol mem kell tanulni.
2014. dec. 19. 23:31
 3/12 anonim válasza:
59%
Ha nem érdekel a szakma tökmindegy.
2014. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
könnyen belehet kerülni az tény, de elvégezni már nem olyan könnyű, és az enyhe kifejezés hogy nem könnyű :D
2014. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Spricc2, először olvasd el amit írtam, mivel leírtam, hogy igenis érdekel!!
2014. dec. 20. 06:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan erted azt hogy "megeri"?


Karrier szempontjabol, anyagilag, vagy mert erdekel?


Amugy egyertelmuen megeri, a legkeresettebb szakmak kozott van. Ne tevesszen meg a konnyebb bekerules, ez csak azt mutatja hogy a fiatalok koreben nem olyan divatos.


Elvegezeni mar nem konnyu, sok divatos szaknal sokkal nehezebb.


Ha erdekel, van affinitasod, akkor hajra. BME, Miskolc, Gyor, igazabol mindegy, oda menj amelyik szimpatikusabb.

2014. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Természetesen, hogy mennyire könnyen lehet elhelyezkedni vele, megélhetés ugy tudom jo, és érdekel is.
2014. dec. 20. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"mennyire könnyen lehet elhelyezkedni vele"


Nagyon konnyu. Persze ha beszelsz idegen nyelveken az tovabbi elony. Nagy termelo multiknal szinte allando a felvetel, de sok kisebb ceg is van.

2014. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Angol majdegbeszelotek anyanyelvi szinten beszélem, mire egyetemre megyek előreláthatóan meg lesz a felsőfokú nyelvvizsga.
2014. dec. 20. 18:03
 10/12 A kérdező kommentje:
És mi az ami "divatos", mert eléggé érthetetlen nekem, lehet régi módi vagyok.
2014. dec. 20. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!