Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha emeltezem angolból és van...

Ha emeltezem angolból és van egy középfokú nyelvvizsgám franciából meg még egy nyelvből akkor jár a 80 pont?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvasom, hogy nyelvért csak 50 pont jár, de akkor a felvi pontszámító kallkulátora miért dob ki 80 pontot?
2010. febr. 3. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne 50 pont ha két nyelvvizsgás lenne. De mivel neked emelt szintűd is lesz akkor kapod a 80 pontot, de csak akkor ha ahová továbbmész ott felvételi tárgy az angol.
2010. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyelvtudásért maximum 50 pont adható.
2010. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de okosabb nem lettem :(

kinek higgyek?

2010. febr. 3. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tavaly érettségiztem angol középfokú nyelvvizsgám volt + olasz emelt szintűm és +80 pontot kaptam.
2010. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jaj de jó, végre egy konkrét példa

köszönöm:)

2010. febr. 3. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
+75pont...
2010. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, 75 pontot, de ő 80-at kap az a lényeg. Meg ha ennyire vágod ezt az egészet te is írhattál volna okosat ahelyett, hogy kötekednél...
2010. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kötekedett?

Annyit írtam, hogy +75 pont. Mivel csak ennyit lehett látni a kérdősből: "Ha emeltezem angolból és van egy középfokú nyelvvizsgám "

Amúgy is leírták már előttem a választ.

Ha te tényleg ennyire hülye vagy, hogy "+75" neked kötekedésnek számít, akkor rajtad tényleg nem lehet segíteni. :D

2010. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!