Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan kéttannyelvű gimnáziumot...

Olyan kéttannyelvű gimnáziumot keresek, ahol 4 éves, azaz nem előkészítős osztály indul budapesten. Van oéyen a kőrösin kívül?

Figyelt kérdés

lehetőleg 3.-2.kerület környékén, de nem feltétlen muszály ott.

Azértkéne 4 éves, mert 15 évesen vagyok 8.os, és nem veszthetek mégegy évet.előre is köszönöm:3



2014. dec. 27. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyet nem találsz, megoldás ha egy év után csatlakozol be egy osztályba. Csak pl egy nyelvvizsga nem árt, hogy érezzék tudod az anyagot (nem sok iskola szeret xtrában vizsgáztatni)
2014. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
be lehet?évvégére meglesz a alapfokum.:)
2014. dec. 28. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapfokú szerintem kevés lesz. Én a Karinthyba járok és a 0. év végére a teljesen kezdőknek is el kell jutni egy B1-B2 szintig. Évvégén lesz egy vizsgánk, ami ha valakinek nem sikerül, akkor pótvizsga, vagy átrakják a nem kéttannyelvű osztályba, vagy mehet amerre lát.

Egyébként meg miért olyan nagy baj, hogy 15 éves vagy? Nálunk a fél osztály annyi most 0-ba.

...és az, hogy már tudsz valamennyit, az sem hátrány. Nálunk 3 részre osztották az osztályt. A leghaladóbb eleve B1-B2-ről indul. Itt biztos nem lesz gond az évvégi vizsga.

...és 0. évben tanulunk szaknyelvet is, ami nélkül a következő évben elég nehéz lenne a tantárgyakat tanulni.

Szerintem ne hagyd ki a 0. évet, de Te dolgod!

2015. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!