Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikai rendszergazda...

Informatikai rendszergazda (OKJ, CCNA tananyag) szakképesítéssel könnyen el lehet helyezkedni, vagy a kisebb-nagyobb szervezetek inkább diplomás rendszergazdákat keresnek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én se vagyok annyira tájékozott de ezen a téren annyira nem elvárás mint a diploma. De ez ahhoz viszonyítva hogy magyarországon lassan takarítóknak is az kell. Viszont ez egy értelmes komoly szakma és főleg nagy cégek vagy küldöldi cégeknek fogsz dolgozni és nekik van annyi intelligenciájuk, hogy tudják a diploma egy szaros papír ami nem bizonyít semmit. Kezdő fizu így is kevés lesz de én úgy tudom olyan 160-180 ra lehet számítani BP en pl. Én is pontosan ilyen OKJ fogok tanulni Debrecenben a Mechwartban. úgyis csak az alapokat kell megtanulni a munka során fogsz fejlődni. Ebben a szakmában teljesen alap a szakosodás munkaidő alatt szóval fizetik a továbbképzéseket stb.
2015. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Engem is érdekelne egy szakavatott válasza, de az állás hírdetésekből biztos kiderülne, csak kinek van kedve átnézni legalább 100 hírdetés teljes szakmai elvárásait.


Ahogy nézem a legtöbb nagycégnél egy 50 évet tanult mindenhez kiválóan értő szakzsenit keresnek natív multitasking aggyal és egy teljes hadtestnyi rendszergazda feladatát kell elvégezni 2,5 perc alatt éjjel 4kor a budiból is.

persze kb 10 millió forintnyi info tudással, őrület ,de talán ez csak a lehető legjobb akit keresnek, azért érdemes nézelődni, rokonom rendszergazda jó ideje, de nem is teljesen ez a szakmája, és csak középfokúa végzettsége keres vagy 400-at persze Pesten...

2015. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!