Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha az e-felvételi...

Mi van akkor ha az e-felvételihez csatoltam a hátrányos helyzetű papírjaimat, de azt lehet nem fogadja el az OFIK, akkor a regisztrációs levéllel kapni fogok egy csekket a teljes díjról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha másképpen kell beküldeni ezeket a papírokat, akkor először felszólítanak hiánypótlásra a jelentkezéstől számított 30 napon belül, a hiányzó dokumentumokat idén július 8-ig kell pótolni.
2010. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom,hogy elfogadja e mert régiek a papírok.Csak ugye most azt írja,hogy nem kell fizetnem mivel beikszeltem.Szóval ha nem fogadják el akkor is küldenek csekket a teljes díjról???
2010. febr. 4. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a hiánypótlásban nem a dokumentumot, hanem a pénzt jelölik majd meg.
2010. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt csekken kell fizetni,tehát küldik?Vagy utalással?
2010. febr. 4. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg csekket küldenek, a fizetési határidő megjelölésével. mondjuk ha e-felvételizel, akkor utalással is fizethetsz.
2010. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azt írja,hogy ha nem tudjuk alátámasztani,akkor nem vagyok jogosult az alapdíj kedvezményre és a regisztrációs levéllel értesítenek.Gondolom akkor küldenek csekket.
2010. febr. 4. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen akkor küldik a csekket.

Én már befizettem a 9ezret, és most derült ki h nem kellett volna, mert még régebben járt támogatás :S

Gondolom ha el is fogadják akkor a pénzt már nem kapom vissza, ugye?

2010. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én valahol olvastam h.vki visszakapta a felét.De ez nem tuti.Vmi fórumon volt.Te is régebben kaptál támogatást,és így is jár a kedvezmény?
2010. febr. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!