Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Buta kérdés de szint emelt...

Buta kérdés de szint emelt érettségivel már emeltnek számít?

Figyelt kérdés
2014 májusában tettem le az érettségit mindent közép szinten. Tovább tanuláshoz(egyetem) nekem kellet az emelt töri... novemberben letettem a szint emelőt töriböl. Majd a pontszámításnál (megfelelő tanúsítvány bemutatással) emeltnek nézik már? (Mivel az a követelmény) vagy csak a + pontot adják meg ? Remélem érthető a kérdésem és nem égettelek ki annyira :D

2015. jan. 2. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, emelt szintű érettséginek nézik. És mivel követelmény, ezért biztosan az emelt törid eredményéből számolják majd a pontjaidat, és arra jön még rá a +50 pont.
2015. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meglepő, de az emelt szintű érettségi a hatályos magyar törvények szerint emelt szintű érettséginek számít.
2015. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm és bocsi a kérdésért :)
2015. jan. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!