Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-KKK, szeretsz ide járni?

BGF-KKK, szeretsz ide járni?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz a suli? Matekot szigorúan kérik? Nyelvtanárok jók?

Bármit leírhattok ha ide jártok :-)



2015. jan. 3. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én ide járok nemzetközi gazdálkodás angol nyelven szakra..szerintem nagyon jó suli, viszont meg kell hogy mondjam sokkal könnyebbre számítottam(tekintve hogy fizetősre 260 pont is elég volt) Mindenki azt hiszi hogy úristen,mennyire nehéz a matek.. egyáltalán nem. Ha tudsz angolul és leülsz szépen gyakorolni meg bejársz órákra, akkor abszolút teljesíthető. Szigorúan kérik de meg lehet csinálni. Az hogy tudj angolul az elengedhetetlen de tényleg mert pl. a samuelson-közgáz könyvet angolul kell olvasni(ami hozzáteszem hogy szerintem sokkal érthetőbb úgy,mint magyarul) És nem nagyon fognak magyarul semmit sem elmondani ugyanis rengeteg a külföldi. 2/3 kb az,főleg keleti országokból, kínaiak,vietnámiak, kazahok:) Nyelvtanárok..hát mivel millió nyelvet lehet tanulni a suliban ezért nem tudok általánosítani de pont ezért jó hogy lehet pl. kínaiul stb tanulni.. :) összeségében szerintem nagyon jó suli!
2015. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én a nemzetközi gazd francia nyelvenre járok. Szeretek külkeres lenni, matekot igenis kérik szerintem szigorúan, de ha nekiülsz akkor megvan;) Nyugodtan válaszd, csak ajánlani tudom a sulit:)
2015. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!