Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposvári Egyetem Művészeti...

Kaposvári Egyetem Művészeti Kar vagy Színház-és Filmművésezti Egyetem?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a két iskoláról, a felvételiről, a képzésről?

Tudomásom szerint Kaposváron sokkal családiasabb a légkör, és a lehetőségek is jobbak lettek. Igaz ez?


Mennyire számíthat a jó tánctudás/mozgáskészség? Milyen szinten kell állnom, hogy felvegyenek?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 4. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy bölcs tanácsot, akkor semmiképpen ne gyere Kaposvárra. Lehet, hogy családiasabb a légkör (mert kevesen jelentkeznek ide), de semmit nem fogsz tudni itt csinálni. Ha nem az unalomba fogsz belehalni, akkor az idiótákba, akik körülvesznek. A kaposvári "egyetem" az egyik legrosszabb az országban. Sorry. Mit értesz lehetőségek alatt? Mert itt munkát nem nagyon fogsz találni.
2015. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!