Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolai/egyetemi...

Milyen főiskolai/egyetemi szakot tudtok nekem ajánlani, amivel valószínűleg el tudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés
Igazából spanyolból lesz egy felsőfokú nyelvvizsgám és emelt szintű érettségim. Érdekel az újságírás, gondolkoztam a kommunikáció és médiatudomány szakon, de nagyon sok negatívumot olvastam róla, hogy semmit nem ér. Ezért most elbizonytalanodtam, mert fogalmam sincs, mit kezdjek az életemmel, jó tanuló vagyok. Nincs egyéb különösebb érdeklődésem, sem egyéb különleges kompetenciám.

2015. jan. 9. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A spanyol nyelv èrdekel? Ha igen, akkor romanisztika, spanyol esetleg :)
2015. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira nem érdekel, hogy ezzel tanuljak tovább, megcsinálom már most a nyelvvizsgát, de nem szeretnék azzal foglalkozni a továbbiakban. :/
2015. jan. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!