Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Facultas Humán...

Budapesti Facultas Humán Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már kiírták párszor, de nem találtam kielégítő válaszokat.

Mennyire színvonalas, erős iskola?

Mennyire vannak ott cigányok? (nyilván mindenhol vannak, persze csak nem mindegy hogy a normálisabb fajtából valók-e, ez érdekelne)

A környék mennyire zűrös?

És esetleg valakinek tapasztalatai az iskolával? Akár jók, akár rosszak, minden érdekelne. :) előre is köszönöm



2015. jan. 11. 12:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, kifelejtettem egy fontosat

Nyolcadikos vagyok, felvételi előtt, szóval nappali tagozatra mennék

2015. jan. 11. 12:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 9-es vagyok a Facultas Suliban. Nagyon szeretem ezt az iskolát, és év eleje óta már több régi osztálytársam is átjött ide, mert ők máshova mentek és nem tetszett nekik. A tanárok nagyon rendesek, segítenek mindenben. Az bukik meg aki nem tanul. Egyébként ha tanulsz akkor tök jó lehetőségek vannak. Sok órán kívüli foglalkozás is van, azok is nagyon jók. A nyelvvizsgára készítőt nagyon sokan mondják hogy jó. Úgyhogy szerintem tőled függ, hogy mennyire erős. Tanulni kell, de lehet jól teljesíteni. A diákok itt szerintem jófejek. Az új osztálytársaink meséltek dolgokat a másik sulikról, itt nincsenek zűrös dolgok. Egy-két hülyegyerek van, de azt leküldik az igazgatóhoz és ő helyreteszi őket. Én ajánlani tudom, szerintem nagyon jó iskola.
2015. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Átlagos gimnázium,van pár cigány, de csak a normális fajtából:) kötekedni nem kötekedik senki ha erre gondoltál:D környéken néha látni érdekes figurákat(de hol nem?) Tanárok többsége jó fej 1-2 szívatós tanár van de összességében nagyon jó iskola:) én imádom:D

10.-es vagyok:)

2015. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!