Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a miskolci Zrínyi gimi?

Milyen a miskolci Zrínyi gimi?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Milyen a kéttanos tagozat (angol)?Erős gimi?Milyen az oktatás,a fegyelem,milyenek a tanárok,milyen programok vannak?Légyszi írjatok le mindent amit tudtok!!! :)

2015. jan. 11. 13:25
 1/1 anonim válasza:

szia:D én kéttanra járok a Zrínyiben:) ajánlani tudom neked. az alapokról kezdünk mindent angolból. szerinzem elég erős gimi, bár az attól is függ hogy kinek milyenek a képességei. 2 év elteltével ha szorgalmas vagy! simán le tudod tenni a középfokú angol nyelvvizsgát,én is 2 év után vizsgáztam. az. első év szinte a. fő nyelvről szól,hiszen ez az előkészítő év. angolul tanulod majd a föcit és a törit is.. de ne aggódj ez először rémisztő lehet de nem az.nagyon hasznos hosszú távon:) a fegyelemről annyit h tanár meg osztályfüggő is, de igazából nincs gond vele.

szoktak szervezni tanulmányutakat is külföldre, van lehetőség a diákcsereprogrammra is. a zrínyiben adottak a lehetőségek ha nyelvi. szakra akarsz jönni. remélem kedvet kaptál hozzá és sok sikert ;)

2015. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!