Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a vélemény a Trefort...

Mi a vélemény a Trefort Ágoston Kéttan Nyelvű Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most fogok felvételizni, és erősen gondolkodok ezen az iskolán.Tudtok véleményt írni róla? Főleg aki oda jár/járt. Nehéz suli? Mivel egy informatikai/elektrotechnikai iskoláról van szó a következő kérdésem az lenne ,hogy lányok járnak-e oda? Főleg az informatikai része érdekelne.

Sürgős lenne mert jövőhéten felvételi. Előre is köszi!



2015. jan. 11. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
*Két Tan Nyelvű
2015. jan. 11. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdésed, de azért válaszolok. Én 2013-ban kezdtem a Trefortban, kéttannyelvű infó tagozatban, most járom az "igazi" kilencediket.


Hát, hogy nehéz-e, az a képességeidtől is függ, de az biztos, hogy keményen megkövetelik a tanulást. Viszonylag jó képességűnek gondolom magam, az az igazság, hogy nem tanulok sokat (utolsó pillanatban tanulós fajta vagyok ráadásul), és programozás elméletből kettes lettem félévkor, de ebben sok minden közrejátszott. Lett kettő hármasom, hat négyesem és hét ötösöm, de év végére tervezem a rossz jegyeket kijavítani, esetleg egy pár négyest ötösre feltornászni.


Lányok vannak, igaz elenyésző mennyiségben, de vannak. Az én osztályomba speciel 4 lány jár.


Ha van még valami kérdésed, szólj nyugodtan.

2015. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,foleg a 2. Valaszolonak, nagyon hasznos volt :)
2015. febr. 18. 20:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Felvettek a nyelvi előkészítős villamosipar és elektronika szakra:)
2015. ápr. 29. 13:58
 5/9 anonim válasza:

Én is oda jártam ugyan erre a szakra.

Mivel már úgyis felvettek, ezért inkább nem mondok semmit. XD

2015. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Haha:DDD

Ennyire rossz volt utolsó?

2015. jún. 1. 15:36
 7/9 anonim válasza:
Hát én bántam utólag, hogy nem valami gimibe mentem inkább.
2015. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Diákokról esetleg tudnál véleményt nyilvánítani? Mennyire fognak szopatni a nagyobbak?:D
2015. aug. 28. 15:25
 9/9 anonim válasza:
Inkább attól félj, hogy a saját osztályod ne legyen egy állatkert. Főleg ha elektrotechnikai osztályba mentél.
2015. nov. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!