Jár-e pluszpont?

Figyelt kérdés
Édesanyám néhány éve elhunyt, azóta apám egyedül nevel engem és két fiatalabb testvéremet, tehát félárva és nagycsaládos vagyok. Olvastam, hogy külön egyikért sem jár sajnos pluszpont, de együtt a kettőért hátha, sokat segítene. Kérdezném a felvi.hu jogászát, de átmenetileg nem elérhető.

2015. jan. 11. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu jogásza helyében én is téli álmot aludnék, képzelem mennyi kérdést kaphat mostanában, aminek két százaléka, ha olyan, hogy egy Google kereséssel nem tud utánanézni, sokat mondtam. A Te problémád valóban érdekes eset, ennek ellenére sajnos nem hiszem, hogy ez plusz pontot jelentene. Talán próbálj meg az eduline.hu-n kérdezni, vagy velük felvenni a kapcsolatot, hátha ők tudnak segíteni, de ne táplálj hiú reményeket.
2015. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem érdkes eset, és a szabály egyértelmű.

Annak jár, akinek mindkét szülője vagy egyedülálló szülője elhunyt; illetve a szoc tv szerint hátrányos helyzetűnek (rendszeres gyermekvédelmis ÉS szülő alacsony vêgzettségű vagy tartósan álláskereső vagy hátrányos helyzetű településen él).

2015. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!