Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai eredményekhez...

Középiskolai eredményekhez hogyan kell az előrehozott jegyemet beírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már elég régen érettségiztem, és már el is felejtettem a felvi-s jelentkezést.


A helyzet az, hogy a középiskola eredményeknél van egy olyan hogy választott természettudományos tantárgy. Ez gondolom az a tárgy, amiből végül érettségiztél ötödik tárgyként.


Nálunk 9.-ben volt informatika,én azt választottam, ezért 10.-ben is volt belőle órám, és végül 11.-ben sikeres előrehozott érettségit tettem.


Így viszont hogyan kellene beírnom az


Utolsó előtti tanult év, év végi, Utolsó tanult év, év végi jegyeimet? mert A TÖBBI TÁRGYNÁL UGYE EGYÉRTELMŰ, MERT A 11.-es és a 12.-es jegyeket kéri.



Így akkor a 10.-es év végi informatika jegyemet és a 11.-ben lévő év végi jegyemet írjam be? ( ami egyúttal az érettségi jegyem is volt) azt utólag írták ugye rá a bizonyítványomba.



2015. jan. 12. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

1. az informatika nem természettudományos tantárgy

2. ide nem érettségi jegyet kell írnod, hanem vagy egy tárgy (matek, biológia, fizika, kémia, földrajz) utolsó két tanult évének jegyét, vagy két tárgy utolsóját.

2015. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, igen közben rájöttem, hogy én csak föcit tanultam 4 évig. köszönöm
2015. jan. 12. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tanultál se fizikát, semmit???? Hova jártál???
2015. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

közgazdaságtanom volt, földrajzom, informatikám, számvitel , pénzügy. : )


de mint írtam a földrajzot be is írtam. Hirtelen az informatikát gondoltam, hogy az lesz az 5. tárgy, de kevertem az érettségi választottal.

Az előző válaszoló leírta, és eszembe is jutott utána.

2015. jan. 12. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:
a "csak föcit tanultam 4 évig" mondatom pedig arra vonatkozott, hogy természettudományos tárgyam csak földrajz volt, amit jelenleg elfogad a felvi
2015. jan. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!