Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi vagy foiskolai...

Kalap14 kérdése:

Milyen egyetemi vagy foiskolai szakra erne meg jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Tortenelem es angol tantargyakkal akarok tovabb tanulni viszont nem tudom melyik szak lenne a legjobb hogyha azt veszem figyelembe hogy mindenkeppen allamilag tamogatott kepzesre vegyenek fel es lehetoleg 400 pont alatti legyen van ilyen egyaltalan? Fontos hogy meg is tudjak elni az elvegzes utan

#Tovabbtanulas egyetem foiskola munkavallalas
2015. jan. 14. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem anglisztika a jó választás, külön tanárként még mindig jól lehet keresni + nyelvoktatásra mindig szükség van :) Oda lehet történelemmel és angollal felvételezni
2015. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen koszonom. Valami mas esetleg?
2015. jan. 14. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondanán a gazdászt, de az 400 pont felett van...esetleg szociológia? vagy angol-történelem tanári?
2015. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg angol tortenelem tanarira fogok jelentkezni

Igaz hogy ott alacsony a ponthatar de felek hogy keves embert vesznek fel szerinted mondjuk 350 ponttal mennI eselyem van bekerulni efy 280as ponthataru helyre hogyha csak 5 embert vesznek fel?

2015. jan. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!