Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Utolsó nap felvételi előtt és...

Utolsó nap felvételi előtt és Debreceni Fazekasba való bejutáshoz szükséges pontok?

Figyelt kérdés

1. Mit érdemes csinálni utolsó nap, a központi írásbeli előtt? A szüleim kiigazolták a mai napot, és már egy nagycsomó dolgot át is néztem (pl. testek térfogata, prímszámok, szófajok, stb.), de egy csomó helyről olvastam/hallottam, hogy az utolsó napot érdemes pihenéssel tölteni. Ti mivel töltenétek el ezt a néhány órát még?


2. A Debreceni Tanítóképző Főiskola Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolájába járok. A Debreceni Fazekasba szeretnék menni továbbtanulni. Korábban oda járt a bátyám is, és most az unokatestvérem is. Kitűnű tanuló vagyok, van már országos versenyről (Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye) 1. helyem, és több kisebb eredményem is. Szerintetek mennyi pontot kéne elérni a biztos bejutáshoz holnap? (Ugye a pontszámítási rendszerben a matekírásbelit teljesen veszik, a magyar feleződik, jön 50 pont a félévi bizonyítványból, és 25 pontot lehet szerezni a szóbelin).



2015. jan. 16. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!