Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen vagy főiskolá...

Melyik egyetemen vagy főiskolán van a legalacsonyabb ponthatár államilag támogatott levelezőn alapképzésen?

Figyelt kérdés

nekem alig haladja meg a 200-at a pontom:S

ha nincs ilyen akkor milyen lehetőségeim vannak még pontgyűjtésre?


2010. febr. 7. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Milyen szakra szeretnél jelentkezni?Vagy azt se tudod mi akarsz lenni, csak legyen egy diplomád? Nem akarok szemét lenni, de ha csak 200 pontot tudsz 9összeszendi, akkor ne menj egyetemre.

Ha mégis szeretnél, akkor nyelvvizsgával/emelt szintű érettségivel tudsz még pontokat gyűjteni. Illetve először találd ki, h mi szeretnél lenni, és a felvételi tárgyakból érettségizz újra...200 pont semmire nem elég..

2010. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

például tanuljál azzal sok pontot tudsz összeszedni

ha jól tudom idéntől 200 a minimális ponthatár mindenhova

2010. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gépészmérkökire akartam de oda is 258 pont kell talán

Vagy még vmi kereskedelem féleségre gondoltam.

Itt az a baj h későn jöttem rá h tanulni kellene és nem foglalkoztam a tanulással...eszemben sem volt h továbbtanuljak dehát most meg mindenképp akarok.Későn kaptam észhez

2010. febr. 7. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor érettségizz újra és csinálj nyelvvizsgát. 300 pontot nem nehéz elérni..
2010. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te, én idén májusban újraérettségizek amire ezúttal tanulni fogok és lesz elég pontom, csináld te is ezt:)
2010. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!