Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A miskolci Berzeviczy Gergely...

A miskolci Berzeviczy Gergely Szakközépiskolában a turisztika kéttannyelvű német szakon most akkor milyen nyelven tanuljuk az alap tantárgyakat?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam h Angolul tanuljuk őket de ez biztos?Németül mikor kezdjük őket tanulni?Vagy ez most Magyar-Német vagy Angol-Német? Légyszíves biztos információkat irjatok nekem:) Annak is nagyon örülnék ha valaki olyan ír aki oda jár.:D

2015. jan. 19. 16:48
 1/3 anonim válasza:

Én berzés vagyok. Úgy tudom, hogy magyar-német és később kell majd pár tantárgyat még németül tanulni és 2. évtől (az előkészítő után) kezdik az angolt szintfelmérő után.

Ha bármit megakarsz még tudni, írj nyugodtan! :)

2015. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is érdekel ez a suli.Ha általánosba csak angolt tanulok erre a szakra felvesznek?Én úgy értelmeztem a weboldalon hogy magyar-német.
2015. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen magyar-német, de azért van német előkészítő, mert nincs szükség rá, hogy legyen német nyelvtudásod.:)
2015. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!