Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középiskolát ajánlotok?...

Milyen középiskolát ajánlotok? Középiskolát szeretnék váltani! Ebben egy kis gond akadt. Többi lent!

Figyelt kérdés

15/f

Nos, ez immár a második iskola amit ott szeretnék hagyni.

Elsőnek jelentkeztem egy sport iskolába, majd át jöttem egy szakácsra.

(A sporton nem voltak jók a tanárok, itt a szakma ami annyira már nem is tetszik)

A szakma miatt mivel iszonyat sokat kellett tanulni 4 vagy 5 tantárgyból buktam (1 jogtalanul volt!).

Abban kérnék segítséget, hogy milyen iskolák lehetnek ahova felvennének.

(Magyar nyelvtan és irodalom jegyem: 3, matek: 2. Ha esetleg szükséges lenne)

Sport, kaszkadőr, média iskolákra gondoltam hátha valami megeshet.

Milyen iskolát ajánlanátok ami szóba jöhet?

(Ne Szivárvány és hasonló iskolákat írjatok, értelmes válaszokat kérnék!)



2015. jan. 19. 21:19
 1/1 akimalika válasza:
Mindenképpen olyan iskolát válassz, ami érdekel. Inkább gondolkozz rajta többet, ha nem tudod mi az, de tanulni mindenhol kell és ha nincs jó tanulási módszered, képességed akkor csak arra építhetsz, hogy szeretnéd csinálni azt, amit tanulsz.
2015. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!