Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lett a felvi.hu felsőoktatá...

Mi lett a felvi.hu felsőoktatási képzési térképével? Van valami hasonló tájékozódási lehetőség?

Figyelt kérdés
Még tavaly böngésztem a felvi.hu-n, és volt fenn egy korrekt mesterszakkereső képzési térképpel, ami alapján könnyedén tájékozódhattunk, hogy melyik alapszakkal melyik mesterszakra jelentkezhetünk és milyen módon. Most a szakkeresővel csak arról tudok infót szerezni, hogy melyik szakot hol indítják... Van valahol egy átfogó képzési térkép, vagy valamilyen kereső, ami megmutatja az összes szóba jöhető mesterszakot, ami egy megadott alapdiplomával megcélozható?
2015. jan. 20. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos már elég régóta nem működik, pedig én is használtam a diákjaimmal :(
2015. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Debreceni Egyetemnek van ilyen fasza kis képzési térképe :D

2015. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!