Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTÉN nem fognak kiutálni...

Az ELTÉN nem fognak kiutálni (tanárok, diákok), ha bemegyek előadásokat hallgatni?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy oda járnék, csak érdekel, és ehhez törvény adta jogom van.
2015. jan. 20. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bementem ismerősökkel, sose utáltak ki. Annyian vannak, azt se tudják kb. ki kicsoda. Nem egyszer adták nekem a házi feladat lapot :D
2015. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik törvény írja, hogy bárki bemehet bármilyen órát vagy előadást meghallgatni?
2015. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. évi CCIV. törvény a nemzeti felsőoktatásról
2015. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom melyik a felsőoktatási törvény, de melyik pontban van az, hogy bárki bármilyen előadásra csak úgy beülhet?
2015. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

11. §

A felsőoktatási intézmény ...

e) lehetőséget biztosít arra, hogy az előadások rendjét - egyenlő esélyű hozzáférés biztosításával - megismerhessék és - a szervezeti és működési szabályzat által meghatározott keretek között - látogathassák azok is, akik nem állnak hallgatói jogviszonyban,

2015. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!