Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szinten kéne tudnom...

Milyen szinten kéne tudnom angolul, hogy ne legyen gondom anglisztika szakon? Érdemes lenne e előtte 1 évig kimennem külföldre csak nyelvet tanulni vagy a mostani kicsit jobb mint középfok elég?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom oda kötelező az angol emeltszintű érettségi, nem? Sztem ha nem beszélsz felsőfokon angolul akkor ne vágj bele, az egyetemen úgysem fognak rendesen megtanítani, csak számonkérik.
2010. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha módod van rá, hogy kimenj, egyetemtől teljesen függetlenül, akkor ezt az életreszóló tapasztalatot ne hagyd ki. Egyébként ha felvesznek anglisztika szakra, akkor megütöd azt a mértéket, amennyivel elboldogulsz az egyetemen. Pár hétig nehéz, aztán belejössz.
2010. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az emeltszintű érettségitől nem félek, az meglesz. Körülbelül 70%ra számítok. Én is a külföldön tanulást helyezném előbbre, mert attól csak jobb és könnyebb lehet az egyetem.
2010. febr. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!