Hogyan szerezhetem meg a hiányzó kreditet?

Figyelt kérdés
Felvettek számvitel mesterszakra, viszont számvitelből a meglévő tárgyakon kívül még szigorlatoznom kell. Néztem az elmúlt év órarendjét (levelező) eléggé kötött a tantárgykiosztás. Az a kérdésem, hogy a számvitel óráimat hova tudom beszúrni, hogy erre is tudjak készülni? (Elnézést, ha valami nem világos, én még a Bolognai-rendszer előtt tanultam, sőt még az érdemjegyes korszakból származom, csak anno a főiskolán nem tanultam, csak számvitel alapjait, vállalkozások könyvvezetését, illetve beszámolókészítést.)

#kreditmegszerzés
2015. jan. 23. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos a kérdésed, tehát az órarendben amúgy is megadott órákon túl még lennének olyan órák is, amiket csak Neked kell teljesítened? És ezeket kell beszúrni valahova? Ilyen esetekben gyakran van ütközés, főleg levelező képzésekben. Létezik olyan, hogy kedvezményes (más néven: egyéni) tanulmányi rend, ez alapján kérvényezheted, hogy egyéni módon, pl. óralátogatás alóli felmentéssel, konzultációkkal teljesíthess tantárgyakat.


-falcon-

2015. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Jól érted a kérdésem. Hétfőn hívom a TO-t, hogy hova tudok beülni számvitelezni :), érdekes lesz letenni a szigorlatot 1 éven belül, de hát én választottam. Az az egy szerencsém, hogy egyébként mk.könyvelő is vagyok, illetve közgazdász gazdálkodási karon, aminek egyenes folytatása a gazd.menedzser vagy hasonló lennének, amivel a hidegvízre valót sem lehet megfizetni. (azzal beraknak kontírozó könyvelőnek :( )
2015. jan. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!