Csabeszkusz99 kérdése:

Egy tapasztalt gitárost szeretnék megkérni arra hogy oktasson ki a gitározás alapjairól!?

Figyelt kérdés
Elektromos gitárom van.... csak hát az a helyzet hogy meg is kellene tanulnom játszani rajta! Ezért szeretnék segítséget kérni! Előre is hálás vagyok! :)

2015. jan. 24. 23:05
 1/6 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy ez a megfelelő hely erre.

Pár mondatos válaszok ismeretleneketől... gondolod, hogy megtanítanak gitározni?


Rengeteg videós lecke van a Youtube-on, inkább azt próbáld.

2015. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sok sikert.
2015. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég sokmindent tudok a gitározásról, csak hát az ilyen alapokra lennék kíváncsi, pl.: Hogyan fogjam a pengetőt... stb
2015. jan. 25. 08:37
 4/6 anonim válasza:

Hogyan fogd a pengetőt?


[link]



Hidd nem nagyon lesz itt valaki aki elmagyarázná ezeket ráadásul ingyen. Tanárt mindenképp ajánlom ha van kereted is hozzá, ha nem tudod fizetni az se baj néz oktató videókat sok mindent elmagyaráznak egy bizonyos szintig, de a felett már tényleg nehéz tanár nélkül.

2015. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztosan sokat tudhatsz a gitározásról ha egy pengetőt se tudsz megfogni.
2015. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezzel a kérdéssel én is foglalkoztam egy darabig, de erre nincs konkrét válasz... eltart egy darabig míg megszokod, és rájösz mikor hogyan fogd a pengetőt... nézhetsz videókat ahol megmutatják, de úgy is csak sok gyakorlással fogsz ráérezni
2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!