Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi szervező alapszak...

Egészségügyi szervező alapszakon belül, az egészség-turizmus szakirányon milyen tantárgyakra kell számítani, illetve mikor kell pontosan szakirányt választani?

Figyelt kérdés
Az interneten sajnos nem találtam ehhez a szakhoz minta órarendet sem, úgyhogy, ha valaki ebben jártas, kérem segítsen! Melyek a fő tantárgyak, illetve mikor kell szakirányt választani? Esetleg a Széchenyi István ezen szakáról véleményt is szívesen várok!

2015. jan. 27. 19:29
 1/6 anonim válasza:
3. Félévben van a szakosodas anatómia szigorlat után. Ekkor belepnek turisztikai tárgyak, pl.: gyogyturisztikai ismeretek I-III, egeszsegturisztikai marketing, falusi és okoturizmus... természetesen maradnak közös tárgyak az ugyvitelesekkel, pl biometria
2015. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez lemaradt: a szakiranyos tárgyakon kívül az első felevtol kezdve vannak olyan tantárgyak, h pl: jog, magyar társadalom, infó, adatbázis kezelés, latin, anatómia, patologia, matek, biometria, eu dokumentáció stb stb stb :)
2015. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én most vagyok másodéves ezen a szakon ebben a suliban. A 3. félévben van szakirányválasztás, addig alapozó tárgyak vannak mint például matek, gazdasági tárgyak, jog, anatómia, élettan, szociológia stb. A 4. félévtől kezdve pedig jönnek a szakirányos tárgyak (is).

Természetesen itt is van pár szivatós tárgy (pl. anatómia), de szerintem minden szakon van legalább egy ilyen.

Én szeretek ide járni, úgy gondolom, hogy ha nem veszed fél vállra az egészet, akkor meg lehet csinálni.

2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget, pont ezekre voltam kiváncsi! :)
2015. febr. 1. 22:34
 5/6 anonim válasza:
Nagyon szívesen, ha bármi más kérdésed van, akkor írj nyugodtan! :) (3. kommentelő voltam)
2015. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Valaki tudna egy órarendet vagy egy képzési tervet küldeni?

Erre a szakra szeretnék jelentkezni,de nem találom,hogy milyen tárgyakat tanítanak,pontosan miből áll stb.

Köszönöm szépen!

2016. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!