Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es vagyok eddig végig...

11. -es vagyok eddig végig 3-as átlagom volt, de ha most igazán belehúzok és pedálozok akkor ha 11. év végére és 12-ben összejön egy igazán jó átlag akkor kezdhetek vele valamit? Vagy már meg vagyok lőve az eddig rossz eredményeim miatt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 20:17
 1/7 anonim válasza:
az a lényeg,hogy az éretségid milyen lesz
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na mi az, tele lett a gatya, hogy a semmittevéssel semmire nem lehet majd jutni?


Az érettségit lehet duplázni, tehát a jegyeid nem fognak számítani, ha jó érettségit írsz. Más kérdés, hogy a jó érettségi általában korrelál a tanulás mennyiségével, tehát ideje elkezdeni véget vetni a nyáladzó vegetálásnak. Hajrá!

2015. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 enyhe istenkomplexusban szenvedsz, azért nem tanultam eddig mert úgy terveztem szakmát szerzek, de 14 évesen csak ráböktem valamire a jelentkezésnél, most ismertem meg önmagam,most jöttem rá mit akarok az életben, és egyáltalán nem vagyok kiváncsi arra, hogy itt vered magad mert te mindent tudsz aminek amúgy semmi haszna az életben csak tudni kell mert ha nem tudod akkor nem vagy senki...
2015. jan. 27. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Uhh, látom ideget ért, szeretem amikor igazam van. Egyébként az érettségi jelentős része valóban teljesen haszontalan tudás (kivéve a matek), de pont a haszontalan tudásra valójában még az érettségin sincs szükség, mert az irodalom és a töri is puszta szövegértés és általános világkép alapján történő szövegalkotás.
2015. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a pontduplázós pontszámításnak, gyanítom nem ismered ha már feltetted így ezt a kérdést.
2015. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ki vagy te, hogy megitélj engem egyetlen kérdésem alapján? honnan tudod hogy mit csináltam eddig életemben? nyáladzó vegetálás? feltételezni sem lehet, hogy valaki suli után nem a gép előtt rohad hanem elmegy dolgozni a környéken, hogy legyen mit enni? és hogy az egész nyarat végiggürizi mig mindenki más bulizik meg alszik....persze te mindent tudsz az emberekről, mert olyan rohadt okos vagy mi?
2015. jan. 27. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Huhuhu, önélzetes a kis latol!

[link]


Egyébként valóban a mindent leszaró tinédzser archetípusát vettem alapul, aki az utolsó pillanatban kapcsol, hogy mégsem minden sült galamb repül a szájába automatikusan az életben, és bepánikol az utolsó jegyein. Ez a többségre igaz, és a leírásod sem cáfolja, én pedig az általánosítás bűnébe estem. Tehát töredelmesen elnézést kérek, ha azért vannak rossz jegyeid, mert a családodat mentetted az éhezéstől, bébifókákat mentettél a kihalástól, árva csecsemőket lakástűzből, kambodzsai aknákat hatástalanítottál, stb. Ez esetben (és egyébként is) hajrá a sulihoz, az iskola befejezése és a továbbtanulás a legjobb dolog, amit magaddal és a családoddal tehetsz.

2015. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!