Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok viszonylag erős...

Tudnátok viszonylag erős gimnáziumokat mondani Budapesten?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok csak felvételizni, szóval még van egy kis időm választani. Budapesti, 4 osztályos gimibe jelentkeznék 4,3 átlaggal, de ezt még javítani próbálom év végéig. Két tanítási nyelvű suliba járok, 7 éve tanulok németet, bár az átlagom 3,73. Szeretném, ha a saját iskolátokról írnátok véleményt, érdemes-e megpróbálni. Vannak olyan gimik, amiket sokszor említenek, Fasori, Madách, Óbudai Árpád Gimnázium, Fazekas, Kőbányai Szent László Gimnázium, de ezekről nagyon vegyes véleményeket találtam.

2015. jan. 27. 20:37
 1/3 anonim válasza:
eduline-on fennt van a 100-as top lista
2015. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de én személyes tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.
2015. jan. 27. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Eotvos, Apaczai, Trefort (itt csak hatosztalyos van), Radnoti (itt is), Szent Istvan, Fazekas, Veres Peter, Karinthy, Madach, Berzsenyi, Veres Palne, Varosmajori, Toldy

Kapasbol ennyit tudtam felsorolni. En most felvetelizek, elso az Eotvos, de sok sulirol tudok meselni :) Ha gondolod irj privatot!

2015. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!