Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit kell fizetni a második...

Mennyit kell fizetni a második OKJ-s képzésért ebben az esetben?

Figyelt kérdés

SZTE-JGYPK-ra készülök. (1.OKJ-mal májusban végzek,ingyenes,államilag támogatott)


Azt mondták sokan, hogy a 2.OKJ már fizetős,ezért nekem a költségtérítésként kell bejelölnöm az adott szakot? (FNK?)

Ami nekem tetsző szak ott kb 110.000 ft/félév.

De itt olvastam olyat is,hogy a 2.OKJ kb 20.000 ft/félév. Most hogy van?

Segítséget előre is köszönöm. NAGYON fontos.Márcsak pár nap van.

20/L


2010. febr. 9. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kiírva? Ki szokták írni, hogy hol mi mennyi. Nincs egységes áruk, ugyanúgy, ahogy néhol hiába az első, akkor is fizetned kell, mert csak.
2010. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a mádoik OKJ legfeljebb szerintem akkor 20 ezer Ft, ha havonta fizeted (ilyen lehetőség is sokszor van). Egyébként valóban annyi, amennyinek megadja az adott intézmény, mivel csak az elsőt állja az állam.
2010. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kisgyermek nevelő?
2016. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!