Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez kizáró ok hogy rendőr legyek?

Ez kizáró ok hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok úszni, sem kötelet mászni, de bukfencezni se, az ilyen mászásokba, meg ugrálásokba rossz vagyok, viszont elég erős vagyok. Tudok most 14 évesen 40 fekvőt, 12 húzodzkodás, 70 felülés, 2 percig tudok függeni, fekvenyomásból pedig 50 kilót feltudok 25-ször emelni. 3-as, 4-s tanuló vagyok. 173 cm magas, 56 kg. Lehetek így rendőr ?

2015. jan. 28. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezd el gyakorolni a kötélmászást.
2015. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 évesen ezek teljesen irrelevánsak. Annyit mondok, hogy eddz folyamatosan középsuli alatt és a végére semmi problémád nem lesz alkalmasságival. Az úszás meg kötélmászást meg megtanulod, ennyi, ha húzódzkodni tudsz akkor kötelet mászni is.
2015. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mért kell tudni kötelet mászni, meg úszni, hisz azt nem is kérik, vagy igen ?
2015. jan. 28. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
A kötélmászás egyáltalán nem nehéz, csak technika az egész. Keress egy olyan tanárt aki jól megtanít.
2015. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. De ezt kérik, vagy ha nem tudsz akkor is kell, vagy nem számít amúgy ?
2015. jan. 28. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
14 évesen még sokat fejlődhetsz. Kezdj valami küzdősportot. Taekwando,Krav maga,aikido.
2015. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!Én a sportfelvételim előtt egyáltalán nem tudtam kötelet mászni,mindig lecsúsztam és akkor valahogy belevitt a kényszer,hogy "na,most akkor felmászok,mert beégek,mint a rongy..." és akkor valahogy magamon is elcsodálkoztam,hogy hogy a fenében csináltam meg...Akkor tényleg sikerült,utána már nem ment,de azt csináltam hogy megnéztem,mások hogy csinálják,aztán szépen lassan megtanultam és már egész jól megy.

Szóval próbáld ellesni a technikát,vagy szólj valakinek,akinek jól megy és pár nap gyakorlás múlva rosszabb esetben sima ügy lesz és csak röhögni fogsz,ha visszagondolsz,amikor még nem tudtál,csak ott lengettél a kötelen mint Tarzan:D Ugyan ez vonatkozik a többire is,mindenre rá kell csak érezni,ne aggódj!Az úszás tudtommal nem kizáró ok...

2015. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De a kötelet mászni kell ? Ezt olvastam: fekvőtámasz, függés, felülés, távolugrás, futás, fekvenyomás, ingafutás. Köszi amúgy!
2015. jan. 29. 20:48
 9/11 anonim válasza:

Nem lenne jobb csendesen lemondani e tervedről?

Lehet, hogy mire felvételizel IQ-tesztet is kell írni.. :(

2015. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Jól olvastad, ezt a arszki.hu-ról szedtem:


A felvételiző fizikai (erőnléti) alkalmassági vizsgája csak abban az esetben tekinthető teljesítettnek, ha korcsoportjában az egy kötelező (2000 méteres futás) és a hat (fekvőtámasz, felülés, ingafutás, hajlított karú függés, fekve-nyomás, helyből távolugrás) választható gyakorlatok közül még négy végrehajtásának értékelése szerint legalább „megfelelő” minősítést ér el. „Megfelelő” minősítést akkor kap a pályázó, ha az összesített pontszáma az öt fizikális számból eléri a 80 pontot és a gyakorlatok mindegyikét eredményesen végrehajtotta (nincs 0 pontos kísérlete).A küzdősportot említette valaki, az valóban jó ötlet.


Az, hogy nem tudsz kötelet mászni, meg úszni, egyáltalán nem kizáró ok. 10 éve vagyok rendőr, SOHA SENKI nem kérte, hogy másszak kötélre, egyébként nem is tudok.


Nem ezektől leszel jó rendőr, nincs miért aggódnod. Inkább tanulj többet, hogy minél jobb eredményeid legyenek, illetve idegen nyelveket.


Ja, és én a helyedben nem pazarolnám a fiatal éveimet a rendőrségre. 4-6 év múlva, mire te végzel az iskolában, sem lesz jobb a helyzet. Ha nekem nem hiszel, kérdezz meg akárhány rendőrt, mind ugyanazt fogja mondani.


Ajánlom figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2015. jan. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!