Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járna, ha jelentkeznék egy egyetem ősszel induló képzésére úgy, hogy egy másik egyetemre járok (részletek lenntebb)?

Figyelt kérdés
A BME-re járok és ezt a félévemet nagyon elhanyagoltam, feladtam, kevés kreditet szereztem. Ezért a következő félévemnek nagyon jól kéne sikerülnie, hogy ne kerüljek át költségtérítésesre amit nem tudok előre garantálni hogy sikerülni fog. Ezért jelentkezni szeretnék az óbudai egyetem ősszel induló állami képzésére. Úgy hogy ennek ellenére megpróbálnám elérni a kívánt kreditszámot a BME-n. Mi lenne ha meglenne a kreditszám és ezért mégsem mennék az Óbudaira?

2015. jan. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor elvennéd valakitől a helyet...
2015. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi, aki pedig nem tudja teljesíteni azt a minimum pontot amit elvárnak az OE-n annak nincs ott sok keresnivalója.
2015. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Csak az a baj, hogy a ponthatárokat nem az elvárt tudásszintnek megfelelően, hanem a jelentkezők pontszámai alapján húzzák meg..

Azaz Kérdező, tényleg elvennéd valakitől a helyet, viszont neked nem lenne beiratkozási kötelezettséged.

2015. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!