Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szent István Egyetem- Gazdaság...

Szent István Egyetem- Gazdaság és Társadalomtudományi kar --> emberi erőforrások szak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Egyre kétségbeesettebb vagyok, mert mindjárt véglegesíteni kell a felvételi jelentkezést, de nagyon bizonytalan vagyok. Most jelenleg ez áll az első helyen. Szerintetek? Jó választás lenne?

2015. jan. 29. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a SZIE egy jó egyetem, de hogy neked ez a szak jó választás-e azt nem tudom megmondani. Azon múlik a dolog, hogy mit szeretnél és miben vagy tehetséges.
2015. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a szak az utolsó, de még nem döntöttem, hogy melyik egyetem. Károli, Corvinus, vagy a Szent István Egyetem. Te a költségtérítésest jelölöd? És hogy döntöttél e mellett a szak mellett? Azt tudnod kell, hogy alapból közgazdász szak, sok matekkal. De szerintem jól el lehet vele helyezkedni, és jól lehet vele keresni, ha van jó nyelvtudásod. Fiú vagy vagy lány?
2015. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Költségtérítésest és önköltségest is megjelölök, de valószínűbb az önköltséges. Most eléggé fontolóra vettem viszont még a Károlit. Arról esetleg valami infót tudnátok mondani? Lány vagyok
2015. febr. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!