Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másodéves hallgatója vagyok...

Másodéves hallgatója vagyok (ill. már csak múlt időben) a Corvinus Egyetemnek, kommunikáció-médiatud. Szakon. Sajnos megszüntették hallgatói jogviszonyom, febr.1-i hatállyal. Kezdhetem elölről valamikor felvételi nélkül?

Figyelt kérdés
Anyagi és családi okokból nem tudtam finanszírozni a költségtérítést. Kérdésem lenne, hogy ez azt jelenti, teljesen elveszett ez a 1,5 év, és a megszerzett kreditek? Vagy tudok még mondjuk 1-2 év múlva újra jelentkezni, kredit-beszámítással, felvételi nélkül? És ha igen, csak komm. szakra, vagy ha pl. mérnöki/műszaki szakra akarok menni egy másik egyetemre, ott nézik, hogy megvan kb 60 kreditem? Vagy mit csináljak? Ugyanis nem voltam már eleve megelégedve a komm. szakkal, nem sokat ér, úgy érzem. Válaszotokat előre is köszönöm!!!!!!
2010. febr. 9. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs. Kérdezd meg az egyetemen, ott biztosat mondanak.
2010. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!