Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyennek számít ez a pontszám?

Yakarinagyi kérdése:

Milyennek számít ez a pontszám?

Figyelt kérdés
Összesen 78 pontom lett. A magyar 49, a matek 29 pontosra sikeredett. Szerintetek ez jónak számít? Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumba készülök, már fel is vettek az Arany János Tehetséggondozó Programba. Érdekelne, hogy ilyen pontszámmal lenne esélyem az "ország legjobbjai"-ba?

2015. jan. 30. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szep :) a magyar foleg, a matek kicsit gyengus. De ha human tagozat, akkor gond nem lehet :)

Igen szep pontszam, ugyhogy meg az orszag legjobbjai is bejohetnek (bar nem feltetlenul az elso 10)

2015. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet 78 ponttal szóbeli nélkül felvették a VMG-be, szerintem nagyon jónak számít :)
2015. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A matektanárunk nem valami jó, ráadásul humán beállítottságú vagyok. Pedig ha normálisan elmagyarázzák, a matekot is megértem...Előtte való este a kollégiumban aludtunk, én pedig egész éjjel ébren voltam, szerintem ez is rátett egy lapáttal.
2015. jan. 31. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, de mondom 78 egyáltalán nem rossz :) Főleg, hogy a magyarban csak egy hibád volt! Még a legerősebbekbe is van esély, mondom!
2015. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó, nálunk anno a legjobbak írtak ennyi pontosakat
2015. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó pontszám. Nem vagy humán beállítottságú, ne bélyegezd magad.
2015. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!