Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre érdemes továbbtanulni?...

Merre érdemes továbbtanulni? Kommunikáció és médiatudomány, nemzetközi tanulmányok vagy szociológia?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az se mindegy, hogy mi érdekel, mert ez három nagyon különböző szak, különböző törzsanyaggal és kompetenciákkal.
2015. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A médiát hanyagolnam azzal szinte kizárt h valaha munkád lesz ..ha riporter szeretnél lenni szerintem egy anglisztikaval is előbb összejöhet meg azthiszem van ELTE-n pl újságírás az is meg talan kézzel foghatóbb de ez a media szak csak egy pénzlehuzas és félrevezetes az egyetemek részéről amivel a karrier csúcspont az lehet h azt a semmit erő egy éves heti egy órás "media" nevezetű tantárgyat tanítod középiskolásoknak es meg kb azok is kiröhögnek szóval ha tényleg médiában szeretnél dolgozni a legtöbb esély a film és színművészetin van a media szakot en be is szüntettetnem..szociológiát nem igazán tudom mi a nemzetközi tanulmanyokon hasznos dolgokat tanulsz es tuti érdekes de sajna arról is azt hallom h elhelyezkedni nem igen lehet pedig en is szívesen tanulnam:/ sokat nem segítettem tudom de ha rám hallgatsz es tényleg ez a harom opció van csak akkor a media felejtős..
2015. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Loing.....

Lofing ,te jó hogy nem azt kérdezed merre érdemes tovább tanulni semminek érdemes vagy semminek😂😂🤣🤣🤣😂😂🤣

2020. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!