Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME mechatronika duplázás nélkül?

BME mechatronika duplázás nélkül?

Figyelt kérdés
Akik eddig bekerültek duplázással vagy rendes számítással érték el azt a 440+ pontot? Mikor én felvételizek már elvileg nem lehet duplázni,szóval lehet,hogy így alacsonyabb lesz kicsit a ponthatár? Ha most év végén négyes körüliek lesznek a pontokba számító jegyeim és jövőre többet beleadok + az érettségikre rendesen felkészülök lehet esélyem bekerülni? (11.-es vagyok)

2015. febr. 2. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják eltörölni, ha pletyka szinten ez terjed, az valószínűleg téves(Ha esetleg a tanárok felkapnak ilyen pletykát, abban valószínűleg az is benne van, hogy nem akarják, hogy akik nem az ő tárgyukkal kapcsolatos szakra mennek, azok az ő tárgyukat teljesen lesz@rják.), bár ennél a kormányál sose lehet tudni, de azért ez elég nagy hülyeség lenne.
2015. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!