Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 32 vagyok. Szeretnék pszicholó...

32 vagyok. Szeretnék pszichológiát tanulni ELTE-n. Van keresztfélév? Felvételi, ha igen miből? Kell előkészítőre járni? Felvételi pontok számítása? Számít, h. már van egy főiskolai diplomám?

Figyelt kérdés
Illetve bármi lényeges ami innen kimaradt, de fontos infó lehet számomra.

2015. febr. 3. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs keresztfélév. Minden más világosan le van írva a felvi.hu-n.
2015. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, nincs keresztfélév. Külön felvételi és előkészítő sincs, azonban elképzelhető, hogy neked újra kell érettségizned valamiből. Ennek oka, hogy egy emelt szintű érettségi kötelező, és elég magasak a ponthatárok minden évben. Felvi.hu honlapon nézz utána a dolgoknak, ott minden információt megtalálsz!
2015. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Főleg a keresztfélév volt érdekes. Elvben nem kell pótérettségizni, ahogy olvastam.
2015. febr. 5. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs emelt szintű érettségid, akkor kelleni fog, mert ott felvételi követelmény.
2015. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha felvételizhet a korábbi diplomája alapján, akkor nem kell emelt érettségit tennie.
2015. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!