Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOME Media design szakról van...

MOME Media design szakról van valakinek tapasztalata? Elsősorban a felvételiről?

Figyelt kérdés
Erre a szakra szeretnék jelentkezni és ahogy néztem a követelmény rendszert, elég komoly. Mennyire kell kb magas szinten lenni, hogy esélyem legyen? 7 éve fotózok és aránylag jól rajzolok, viszont előkészítőre/ tanfolyamokra nem jártam.

2015. febr. 4. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne akarj a mome-ra járni, nem jó hely. Inkább a kapcsolatok sé a befolyásosság számít, mint a tehetség és a tudás.

Tehetséggel és tudással nem fogsz tudni érvényesülni igazán. amíg a zsxdó diákokat beszervezik mindenféle fasza helyre, te majd gürizel meg csinálod a hülye feladatokat.

2015. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tényleg ilyen szar a helyzet MOME-n? mindenhol azt hallom a hallgatóktól hogy ha be is jutnak agyoncsesztetik őket,ha nem atomgazdagok :/
2015. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szar hely a mome, de amit az első válaszoló bemásol mindenhová, kicsit túlzás. de tény, hogy kb. csak gazdagok járnak a moméra...
2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem másoltam be. És valóban agyoncsesztetik a nem befolyásos diákokat, hogy ne romoljon meg a morál.
2015. ápr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az én nem befolyásos momés barátnőmet senki nem csesztette az évek alatt... érdekes.
2015. ápr. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz lenne a helyzet? Aki nincs benne a sűrűjében az csak csicska ott, ha be is jut?
2015. ápr. 26. 01:17
 7/10 anonim válasza:
sztem nem olyan durva. de tény, hogy sok ott a gazdag budai gyerek
2015. ápr. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a tanárok sem tudják pontosan ki kicsoda, szóval aki befolyásosnak tűnik, azzal óvatosak. Meg egyébként ha keményen dolgozol akkor sincs baj. Viszont hidd el, van akinek nem kell ott keményen dolgoznia egyáltalán, mert azt helyette megteszik mások, mégis mindenki fölé emelik a tanárok. Vajon miért?
2015. ápr. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
amúgy te milyen szakra jártál?
2015. ápr. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyarán hátszél nélkül vagy nagyon jó vagy, vagy nem sok lehetőséged lesz?
2015. ápr. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!