Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki?! NKE-re jelentkezők! ...

Valaki?! NKE-re jelentkezők! Miket jelöltök?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem a nemzetközi igazgatást, a ponthatárról sajnos nem tudok semmit :/
2015. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt pont nem jelölöm, de a közig. szervezőt igen, ott 430-440 közötti ponthatárra számítok, mert az országban mindenhol "kinyírták" ezt a szakot, csak itt indul.
2015. febr. 6. 18:31
 3/7 Unpredictable ***** válasza:
RTK, pénzügyi vagy gazdaságvédelmi nyomozó
2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gaz.véd. nekem is nagyon tetszik, csak tartok a matektól, de azért az lesz az első.
2015. febr. 7. 16:53
 5/7 Unpredictable ***** válasza:

Azt nem tudod véletlenül, hogy mit kell a felvire feltölteni a jelentkezéssel kapcsolatban? Van valami amit külön az NKE kér.


Na meg mikor lesznek a felmérések?

2015. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az NKE honlapján a felvételi menüpont alatt van egy nyilatkozat, amit ki kell tölteni, és azt kell csatolni.A többiről levélben értesítenek. A felvételik április-május körül vannak szerintem.
2015. febr. 7. 22:28
 7/7 Unpredictable ***** válasza:
Köszi, szeptemberben remélhetőleg akkor ott tali :D
2015. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!