Régen volt a felvi.hu-n "Mesterszak kereső" rész. Hol tudom megnézni, hogy egy adott bsc-vel, milyen msc-re tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mostanában kerestem a felvi.hu-n, de nem találtam sehol sem a régi formájában.

#MSc #BSC #mesterszak kereső
2015. febr. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pff én ugyanazt keresem azon a szar oldalon. A mesterszak keresőre kattintva átdob a normál keresőre. Hihetetlen fos.
2015. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

[link]


A Ctrl+F opcióval beírod a keresett szak nevét, és úgy meg lehet találni.

2015. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azt adja ki. Csak az adott szak leírását követelményeit amit már elvégeztem... Arra annyira már nem vagyok kiváncsi.


Amit keresünk az olyan volt, hogy beírtam, hogy Gépészmérnök és kilistázta hova mehetnék.


Telefonon beszéltem a felvivel azt mondták "karbantartás miatt nem működik". Hát az anyjuk pi.csáját karbantartják fél éve amikor most van a jelentkezési időszak?

2015. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Pedig a mesterszakok is ott vannak.

Csak egy kicsit kutatni kell. Már ha nincs más lehetőség (pl. a felvi.hu-n).

Tehát ha rákeresel ebben a dokumentumban a gépészmérnök szóra,már a 2. találattól kezdve kiadja hogy milyen mesterszakorokra mehetsz (pl. gépészeti modellezés, gépészmérnök, épületgépészeti és eljárástechnikai gépészmérnök, mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök mesterképzési szak) Ezek a teljes kreditelismerésű szakok.

Sőt még az adott mesterszak leírása is ott van.

Meg aztán egy csomó olyan találatot is kiad amely szak csak meghatározott kreditek teljesítésével végezhető el...

2015. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!