Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaptam egy állás ajánlatot,...

Kaptam egy állás ajánlatot, viszont nincs róla papírom, jövő októberig van időm megszerezni. Ötlet?

Figyelt kérdés

Ausztriában mosogatok már 3 éve. Ma kaptam egy ajánlatot, hogy ha szerzek papírt, jövőre jöhetnék szakácsnak, tanulni. Kérdés, hogy májustól októberig, van-e eseélyem szerezni ilyesféléket, leglálisan, ha van akkor hol?

Nagyon fontos lenne. Előre is köszi!



2015. febr. 9. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hatalmas gyökérség... Nem a papír miatt lesz valaki jó szakács...


Szerintem téged csak megvezettek. Egyébként fogalmam sincs, hogy hogyan lehet fél év alatt ilyen képzettségű papírt összeszedni, de amint a fülembe jut valami, jelezni fogom.

2015. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném. 3 éve ismerem őket. És mondták hogy azért ajánlanák, mert látják benne a motivációt. Elég nívós hotel valszeg csak papírral tudnának átvenni.
2015. febr. 9. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve ismered őket, akkor nyilván tudják, hogy nincs ilyen papírod, és mivel nem hülyék, azt is tudniuk kell, hogy nem lehet ennyi idő alatt papírt szerezni (tehát szakmát). Most már gyorsított képzések sincsenek, a legrövidebb, legegyszerűbb OKJ képzés is 2 év. De ha ők úgy akarják, nyugodtan szerződtethetnek téged papír nélkül is, ez csak az ő döntésük, akármilyen nívós is a hotel. Vagy ha annyira akarnak, hamisítsanak neked papírt, mert másképp nem lehet szerezni...
2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyáron nincs tanév, tehát nem lehet.
2015. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy lehetőséget ajálnottak, ha meg tudom oldani akkor kicsit feljebb csúsztatnak. Mivel csak papírral tudnak bedobni szakácsnak, így következtethetsz, hogy minden szabályosan csinálnak, tehát nem simliskednek azzal hogy papírhamisítás. Dehát mivel per pill ez esélytelen, így marad a gondolat, hogy talán más szakra kellett volna mennem ... Minden esetre, örülök annak, hogy leglább felajánlottak ilyet, mert ez azt jelenti hogy jól dolgozok.
2015. febr. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!